Magazynier
  • Dąbrówka nowa
magazynier
mazowieckie, Dąbrówka nowa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 9. 2024

Poszukujemy zaangażowanych osób do pracy w magazynie sklepu internetowego.

Oferujemy pracę w magazynie na jedną zmianę 8-16 w miejscowości Dąbrówka Nowa k. Grójca.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia aplikacji.

Oczekujemy

  • umiejętności pracy w zespole, samodzielności i sumienności
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub prawo jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową (opłacane pełne składki do ZUS, płatny urlop, zwolnienia lekarskie)
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • wynagrodzenie godzinowe 28-30 zł/h brutto
  • premia 400-500 zł brutto miesięcznie (zależna od starań pracownika)
  • płatne nadgodziny (w niektóre dni praca odbywa się w godzinach 8-18)
  • pakiet Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa)

Zadania

  • kompletacja zamówień
  • pakowanie paczek (od 2 do 20 kg)
  • dbanie o porządek w magazynie

  • Praca mazowieckie
  • Magazynier mazowieckie
  • Magazynier Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392