Magazynier
  • Elektronowa 16, Więckowice pow. poznański
Magazynier
wielkopolskie, Elektronowa 16, Więckowice pow. poznański, Wielkopolskie, Polska
Quest Food Sp. z o.o.
16. 10. 2024

QUEST FOOD Sp. z o.o. - To prężnie rozwijająca się Firma działająca na rynku FMCG , jako wyłączny dystrybutor światowych marek takich jak MARS, El Gusto , Coconaut. Dla Nas liczą się najlepsze marki i budowanie relacji z klientami. Dzięki temu jako dystrybutor w branży spożywczej odnieśliśmy sporo sukcesów.

Jeśli tak jak my stale szukasz nowych rozwiązań i chwytasz pojawiające się możliwości, to stworzysz z nami zgrany zespół!

Twój zakres obowiązków

  • Prace związane z rozładunkiem, załadunkiem towarów
  • Kompletacja zleceń
  • Prawidłowe zabezpieczenie i oznakowanie towarów
  • Dbałość o powierzony towar
  • Wypełnianie dokumentacji magazynowej
  • Prace porządkowe i inwentaryzacje magazynowe

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Zaangażowanie w pracę
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego

To oferujemy

  • Pierwsza umowa o pracę na okres 6 m-cy ( bez okresu próbnego)
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Pracę w systematycznie i stabilnie rozwijającej się firmie

Dodatkowe informacje:

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów wakaty: 2
  • pracodawca wymaga CV

Praca zmianowa: tak, 2 zmiany

Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek)

Godziny pracy: 7:00-15:00, 14:00 -22:00

Tryb wypłaty: miesięczna

System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki + premia świąteczna

Specjalne uprawnienia: Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne , Uprawnienia UDT

  • Praca wielkopolskie
  • Magazynier wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894