MAGAZYNIER
  • Gdańsk
MAGAZYNIER
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
NETWORKED ENERGY SERVICES SP.Z O.O.
27. 9. 2024

WYMAGANIA: Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole. Punktualność. Obsługa komputera. Dobra organizacja pracy. Sumienność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań. Dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózki widłowe.
OPIS STANOWISKA: Praca w systemie zmianowym (8-16, 10-18) Kompletacja i zasilanie w komponenty Działu Produkcji Dbanie o infrastrukturę magazynową. Kontrolowanie stanów magazynowych. Przyjmowanie/wydawanie towaru, kontrola ilościowa oraz jakościowa dostaw. Zapewnienie prawidłowego przepływu towarów w magazynie. Dbanie o wysoki standard przeprowadzanych procesów magazynowych.
OFERUJEMY: Stabilne zatrudnienie Dofinansowanie zajęć sportowych (Karty MultiSport) Prywatna opieka medyczna (Saltus) Dofinansowanie szkoleń i kursów. Umowę o pracę - pełny etat. Narzędzia pracy niezbędne na stanowisku.

  • Praca Gdańsk
  • Magazynier Starogard Gdański
  • Magazynier Nowy Dwór Gdański
  • Magazynier Pruszcz Gdański
  • Magazynier Gdańsk
  • Magazynier gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210