Magazynier
  • Legnica
Magazynier
Legnica, Legnica, dolnośląskie, Polska
ELSUR sp. z o.o.
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw, sprawdzanie i ewidencjonowanie towaru,
  • rozkładanie towaru w magazynie – przenoszenie i/lub rozwożenie produktów,
  • przygotowywanie materiałów dla wydziałów,
  • czynności związane z wydawaniem, przyjmowaniem towarów według ustalonych procedur,
  • sprawdzanie stanów magazynowych,
  • zgłaszanie błędnych dostaw,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy,
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa,
  • współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja pracy,
  • motywacja do pracy,
  • rzetelność, dokładność, sumienność, zaangażowanie,
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • znajomość pakietu OFFICE,
  • wykształcenie min. średnie.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności i aktywności zawodowej,
  • możliwość dodatkowej nagrody,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji w trakcie szkoleń
  • pakiet Medicover Sport,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (wypoczynkowe, świąteczne, pożyczki, zapomogi),
  • pracę w zgranym, rozumiejącym się zespole,
  • pracę na 1 zmianę

  • Praca Legnica
  • Magazynier Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544