Magazynier
  • Łódź, ul. Zakładowa 90/92 / Bezpłatny transport pracowniczy
Magazynier
łódzkie, Łódź, ul. Zakładowa 90/92 / Bezpłatny transport pracowniczy, łódzkie, Polska
HorizonJobs
27. 9. 2024

Jesteśmy Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce i wciąż się rozwijamy, dlatego potrzebujemy Twojego wsparcia.

Szukamy: OSÓB DO KOMPLETOWANIA, PAKOWANIA TOWARU

Zatrudnienie na podstawie UMOWY ZLECENIA

Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci, reszty Cię nauczymy :)

Zapewnimy Ci:

  • nową extra stawkę, która będzie rosła w każdym miesiącu wykonywania zlecenia:

    • 36 zł/h w październiku

    • 37,5 zł/h w listopadzie
39 zł/h w grudniu

  • nawet 4000 zł za polecenie pracownika!
  • transport na terenie Łodzi
  • obiad z dofinansowaniem
  • strefę relaksu

Twoje zadania:

  • kompletacja/pakowanie zamówień
  • obsługa skanera
  • proste zadania magazynowe

Szukamy osób z dyspozycyjnością min. 185/h miesięcznie

  • Praca łódzkie
  • Magazynier łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291