Magazynier
  • Koszalin
Magazynier
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
Fedex Express Poland Transportation Sp. z o.o.
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

25_368404C67605BE98E007616D0163024E

Obowiązki

  • rozładunek i załadunek przesyłek
  • weryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie na kierunki doręczenia
  • dbanie o powierzony sprzęt firmowy: urządzenia, maszyny
  • sporządzanie raportów

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe/średnie
  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport/MyBenefit, platforma do nauki języka angielskiego)
  • nagrody jubileuszowe
  • Program Wsparcia Pracowników - bezpłatne i poufne doradztwo dla pracowników i ich najbliższych w kwestiach prawnych, finansowych i psychologicznych
  • dofinansowanie do nauki
  • wsparcie w działaniach rozwojowych
  • dodatkowe świadczenia socjalne (w tym m.in. świadczenia świąteczne)

Źródło: Fedex/Praca

  • Praca Koszalin
  • Magazynier Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544