Magazynier
  • Mysłowice
Magazynier
Mysłowice, Mysłowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Szukasz pracy jako operator wózka widłowego? Posiadasz uprawnienia UDT? Aplikuj, a my zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne lub przedstawimy ofertę telefonicznie - Ty wybierasz!

Oczekujemy

  • uprawnień UDT
  • doświadczenia w obsłudze wózków widłowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS i płatny urlop)
  • pracę w systemie II zmianowym(bez nocek)
  • atrakcyjne premie nawet do 1220 zł brutto
  • dofinansowanie do posiłków - 120 zł
  • pakiet Benefitów Randstad+(prywatną opiekę medyczną Medicover, zniżki na zakupy on-line oraz do restauracji i kin,kartę sportową)

Zadania

  • przygotowywanie zamówień
  • załadunek, rozładunek
  • praca na wózku widłowym

  • Praca Mysłowice
  • Magazynier Mysłowice
  • Mysłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851