Magazynier
  • Białystok
Magazynier
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Konsorcjum Stali S.A.
20. 4. 2024

Konsorcjum Stali S.A. z siedzibą w Zawierciu, krajowy lider w branży wyrobów hutniczych i produkcji zbrojeń budowlanych, posiadający własne Centrum Serwisowe Blach, Centrum Serwisowe Stali

oraz Zakład Konstrukcji Stalowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Praca w charakterze pracownika fizycznego w magazynie wyrobów hutniczych.
  • Praca w trybie pięciodniowym w systemie jednozmianowym.

Nasze wymagania:

  • Dyspozycyjność, operatywność, samodzielność.
  • Umiejętność pracy w zespole, chęć do pracy.

Mile widziane:

  • Uprawnienia do obsługi suwnic.
  • Znajomość produktów z branży wyrobów hutniczych.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premię regulaminową.
  • Umowę o pracę - składki odprowadzane od całości otrzymywanego wynagrodzenia.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Szkolenia do wykonywanej pracy.
  • Posiłki regeneracyjne w okresie od 01 listopada do 31 marca.
  • Dofinansowania urlopowe.
  • Dodatki świąteczne.
  • Niskooprocentowane pożyczki z ZFŚS.
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Wsparcie oraz wprowadzenie na stanowisko pracy.

  • Praca Białystok
  • Magazynier Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749