Magazynier
  • Koszalin
Magazynier
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
Dajar Sp. z o.o.
22. 8. 2024

Dajar Sp. z o.o. zatrudni pracownika do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • wydawanie i przyjmowanie towarów,
  • załadunek i rozładunek towarów z samochodów oraz układanie ich w magazynie,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • system pracy 2/3 zmiany,
  • współpraca z innymi działami produkcji, technologii, zakupów itp.,
  • realizacja innych powierzonych zadań.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie oraz obsłudze urządzeń magazynowych, takich jak wózki widłowe,
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dbałość o jakość wykonywanej pracy,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku branżowym,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dopłatę do ubezpieczenia prywatnego,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • system premiujący dobre wyniki pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Koszalin
  • Magazynier Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536