Magazynier
  • Gdańsk
Magazynier
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Plastics Group Sp. z o.o.
11. 4. 2024

Plastics Group jest czołowym dystrybutorem płyt, folii, półproduktów z tworzyw sztucznych i aluminium. Współpracujemy z największymi firmami działającymi w różnorodnych branżach dostarczając wysokiej klasy produkty mające zastosowanie w przemyśle, budownictwie, produkcji opakowań, reklamie oraz grafice i druku cyfrowym.

Do naszego zespołu poszukujemy osób chętnych do długotrwałej współpracy na podstawie umowy o pracę, które angażują się w wykonywane obowiązki. Jeżeli nie boisz się pracy fizycznej i chcesz zdobyć doświadczenie w branży – wyślij do nas swoje CV!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie i rozładunek towarów
  • mierzenie, liczenie oraz przygotowywanie towarów do wydania
  • właściwe składowanie towarów, zabezpieczające przed uszkodzeniem lub zniszczeniem
  • oznaczanie towarów przechowywanych w magazynie
  • utrzymanie magazynu w czystości
  • obsługa maszyn i urządzeń magazynowych, w tym transportowych oraz do cięcia i formatowania, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
  • codzienne kontrolowanie stanu technicznego użytkowanych maszyn i urządzeń

WYMAGANIA:

  • umiejętność pracy w zespole
  • sprawność fizyczna

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w pracy w magazynie

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • pracę od poniedziałku do piątku (jedna zmiana)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, opieki medycznej i programu sportowego dla Pracowników i ich rodzin

  • Praca Gdańsk
  • Magazynier Starogard Gdański
  • Magazynier Nowy Dwór Gdański
  • Magazynier Pruszcz Gdański
  • Magazynier Gdańsk
  • Magazynier gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179