Magazynier
  • Gniezno
Magazynier
Gniezno, Gniezno, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, producenta systemów kominowych, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko Pracownik magazynu.

Zadania:

  • Rozładowywanie i załadowywanie towaru
  • Sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami
  • Etykietowanie towaru
  • Kompletowanie zamówień
  • Prawidłowe rozmieszczanie towaru w magazynie

Wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uczciwość, dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie, komunikatywność
  • Znajomość gospodarki magazynowej i związanej z nią dokumentacji
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe mile widziane (niekonieczne)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową, na początek 3 miesięczny okres próbny
  • Wynagrodzenie w przedziale 4260 - 5100 zł brutto/ miesiąc - w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
  • Możliwość przystąpienia do benefitów
  • Stałe zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Szansę na zdobycie nowego doświadczenia, jeśli jeszcze go nie posiadasz :)

  • Praca Gniezno
  • Magazynier Gniezno
  • Gniezno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836