Magazynier
  • Warsaw
Magazynier
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Luca Polonia sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obowiązki:

• Zapewnienie dostępności zapasów.

• Utrzymanie czystości w magazynie i odpowiednie rozmieszczanie towarów.

• Transport produktów cukierniczych i surowców z centralnego magazynu znajdującego się przy ul. Marywilska 26, Warszawa, do różnych wyznaczonych miejsc docelowych.

• Zapewnienie właściwego załadunku i rozładunku towarów w celu zapobiegania uszkodzeniom.

• Ścisłe przestrzeganie harmonogramu dostaw i ustalonych tras.

• Utrzymywanie wysokiego poziomu higieny i czystości pojazdu.

• Okresowe sprawdzanie pojazdu, aby zapewnić jego prawidłowe funkcjonowanie i zgłaszanie wszelkich problemów technicznych kierownikowi transportu.

• Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa drogowego i lokalnych przepisów.

WYMAGANIA:

Wymagania:

• Prawo jazdy kategorii B.

• Wymagane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów komercyjnych.

• Umiejętność przestrzegania pisemnych i ustnych instrukcji w języku polskim oraz podstawowa znajomość języka angielskiego.

• Niezawodność, punktualność i silne poczucie odpowiedzialności.

• badania na nosicielstwo sanepid - warunek konieczny

OFERUJEMY:

Harmonogram pracy:

• Poniedziałek - piątek, od 5:00 do 13:00.

• Łącznie 160 godzin miesięcznie, z 8-godzinnym dniem pracy.

Oferta finansowa:

• Wynagrodzenie: 6500 PLN brutto miesięcznie, umowa o pracę

Korzyści:

• Możliwość pracy w dynamicznym i stabilnym środowisku.

• Wyposażenie robocze i uniformy zapewnione przez firmę.

• Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego szkolenia.

  • Praca Warszawa
  • Magazynier Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055