Magazynier
  • Grodzisk Mazowiecki
Magazynier
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
ZPC Milanówek Sp. z o.o.
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

ZPC Milanówek jest firmą rodzinną. Od samego początku specjalizuje się w produkcji Tradycyjnej Krówki Milanowskiej znanej i kochanej przez konsumentów w całym kraju. Firma od 15 lat rozwija dodatkowo produkty z kategorii Fudge, Nougat oraz słodycze w czekoladzie, w tym produkty o niskiej kaloryczności. Produkty ZPC Milanówek, często nietypowe, są wybierane przez największe sieci na całym świecie i oferowane nawet w najdalszych zakątkach globu.

Celem naszej firmy jest nieustanny rozwój i innowacja we wszystkich dziedzinach naszej działalności. Dbamy aby nasze produkty zaskakiwały swoją unikatowością i smakiem, jednocześnie wpisując się w aktualne trendy żywieniowe. Dostosowujemy nasz zakład do najnowszych standardów pracy, dbając aby nasz personel mógł funkcjonować w przyjaznym ale i nowoczesnym otoczeniu. Kierujemy się najwyższymi wartościami, zapewniając bezpieczeństwo, poszanowanie ludzkiej pracy oraz uwzględniając troskę o środowisko. Gwarancją najwyższej jakości jest wdrożenie przez ZPC Milanówek najbardziej wymagających certyfikacji takich jak: IFS Food, BRC, Smeta, RSPO, a także HALAL Assurance System.

Dowiedz się więcej i dołącz do ZPC Milanówek!

Opis stanowiska
  • Optymalizacja powierzchni magazynowej
  • Przyjmowanie i zabezpieczanie produktów gotowych i półproduktów
  • Wydawanie surowców i opakowań
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru
  • Sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów
  • Załadunek zamówień
  • Sprawdzanie stanów magazynowych
  • Zabezpieczenie komponentów do produkcji
  • Obsługa urządzeń magazynowych – wózki widłowe

Wymagania
  • Praca na stanowisku magazyniera w firmie produkcyjnej minimum 2 lata - warunek konieczny
  • Uprawnienia na wózki widłowe – UDT – warunek konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Samodzielność
  • Doświadczenie w branży spożywczej – mile widziane

Oferujemy
  • Pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14; 14-22; 22-6)
  • Zatrudnienie na umowę o pracę przez Agencje Pracy z możliwością zatrudnienia bezpośredniego
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Parking dla pracowników

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Magazynier Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388