Magazynier
  • Świdnica
magazynier
Świdnica, Świdnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 9. 2024

Posiadasz uprawienia UDT na wózki widłowe choć nie masz doświadczenia?

Nic nie szkodzi wszystkiego Cię nauczymy! Pracuj w Strzegomiu w prężnie rozwijającym się zakładzie i ciesz się świetną pracą!

Zapewniamy darmowy transport z Wałbrzycha, Świebodzic, Świdnicy i Bolkowa.

Oczekujemy

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć wyrobienia
  • uprawnienia UDT
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i zdrowotne)
  • możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z firmą
  • wynagrodzenie 5040 - 5400 zł brutto (zależne od doświadczenia)
  • premia kwartalna do 10%
  • 150zł za przepracowaną niedzielę lub Święto
  • premia frekwencyjna 250zł brutto
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet dodatkowych korzyści (karta sportowa, prywatna opieka medyczna idt)
  • darmowy transport dla pracowników

Zadania

  • dostarczanie surowców lub produktów na produkcję
  • przyjmowanie dostaw
  • obsługa wózka widłowego z wysokim składowaniem

  • Praca Świdnica
  • Magazynier Świdnica
  • Magazynier Świdnik
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584