Magazynier
  • Łódź
Magazynier
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
ALTOR Sp. z o. o.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma Altor Sp. z o. o. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim poszukuje pracownika na poniższe stanowisko na teren budowy tunelu w Łodzi.

Inwestycja pod nazwą „Udrożnienie Łódzkiego Węzła Kolejowego (TEN-T), Etap II, Odcinek Łódź Fabryczna – Łódź Kaliska/Łódź Żabieniec” realizowane przez Konsorcjum firm w składzie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. oraz Energopol-Szczecin S.A. zwanymi Wykonawcami Projektu.
Opis stanowiska
  • Nadzór oraz rozliczanie sprzętu własnego i usługodawców zmagazynowanego na terenie budowy,
  • Przyjęcia i zwroty sprzętu, maszyn i urządzeń pochodzących z wynajmu i ich ewidencja,
  • Udział w raportowaniu do bezpośrednich przełożonych m.in.:

    - kosztów pracy sprzętu, transportu oraz Sił Własnych,

    - zużycia i stanu zapasów materiałów na budowie,
  • Uczestniczenie w procesie ofertowania (wysyłanie zapytań, monitorowanie ofert, opracowywanie zestawień, negocjacje),
  • Prowadzenie rejestrów związanych z realizowanymi zamówieniami,
  • Udział w planowaniu zamówień,
  • Nadzór nad realizacją zamówień,
  • Analiza, wprowadzanie i utrzymywanie danych w systemie,
  • Monitorowanie poziomów zapasów w celu zapewnienia dostępności towarów w razie potrzeby,
  • Prowadzenie inwentaryzacji przechowywanych materiałów, sprzętów, narzędzi i przedmiotów niezbędnych do realizacji prac, za pomocą programów komputerowych,
  • Współpraca z dostawcami w celu umawiania odbiorów i dostaw nowych towarów,
  • Opracowywanie planów zwiększania pojemności magazynów w razie potrzeby,
  • Przygotowywanie i kompletacja zamówień do dostawy lub odbioru zgodnie z harmonogramem,
  • Przyjmowanie i przetwarzanie stanów magazynowych (pobranie, rozładunek, składowanie),
  • Przeprowadzanie kontroli zapasów i utrzymanie wysokich standardów jakości dla audytów,
  • Przestrzeganie procedur dotyczących sprzętu i bezpiecznej jazdy, praktyk operacyjnych i przechowywania,

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe mile widziane,
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku magazyniera,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację będzie mile widziana,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Komunikatywność, operatywność,
  • Umiejętność interpretacji przepisów prawa /zapisów umów,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Praca pod presją czasu, wykonywanie zadania wg harmonogramu,
  • Inicjatywa i przedsiębiorczość.

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy przy infrastrukturze kolejowej - z największym potencjałem na rozwój,
  • Udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach,
  • Pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem,
  • Benefity pracownicze,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Łódź
  • Magazynier Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509