Magazynier
  • Nadarzyn
Magazynier
Nadarzyn, Nadarzyn, mazowieckie, Polska
Diebold Nixdorf
5. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za wysyłkę, odbiór towaru na magazyn zgodnie z polityką i procedurami firmy
  • Odpowiedzialność za uporządkowane magazynowanie i sprawny przepływ zarówno przychodzących, jak i wychodzących materiałów / sprzętu; aktualizacja wymaganej dokumentacji/raportów w miarę przyjmowania, anulowania lub ponownego zamawiania przesyłek
  • Zapewnienie obsługi operacyjnej magazynu
  • Załadunek i rozładunek towaru
  • Przyjmowanie towaru na magazyn
  • Segregacja towaru, weryfikacja dostaw pod kątem ukrytych uszkodzeń i rozbieżności ilościowych i/lub jakościowych
  • Kompletacja i pakowanie towaru do wysyłek
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Identyfikacja zwrotów, weryfikacja dołączonej dokumentacji
  • Przeprowadzenie cyklicznych inwentaryzacji na magazynie
  • Magazynowanie towarów zgodnie ze standardami Firmy
  • Utrzymanie porządku na magazynie (szkolenia 2-3 miesiące ul. Działkowa 121, Warszawa; docelowa lokalizacja - Nadarzyn).

Nasze wymagania

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez Urząd Dozoru Technicznego oraz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Program szkoleniowy od pierwszego dnia pracy
  • Możliwości rozwoju (ścieżki kariery, rekrutacje wewnętrzne, szkolenia, uczestnictwo w dodatkowych projektach)
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Atmosferę wsparcia i współpracy w naszych zespołach
  • Szeroki zakres benefitów,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport,
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy,
  • Dostęp do platform szkoleniowych,
  • Program poleceń pracowniczych.

  • Praca Nadarzyn
  • Magazynier Nadarzyn
  • Nadarzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448