MAGAZYNIER - 148
  • Świdnica
Świdnica, Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie
CENTRALA TECHNICZNA "ELTECH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
29. 3. 2024
od 5 100 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

GŁÓWNE ZADANIA:
Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów ppoż. Nadzór nad rzetelnym wypełnianiem obowiązków. Kontrola przyjmowania i wydawania towarów pod względem ilościowym, jakościowym. Obsługa załadunków i rozładunków. Rozkładanie towaru w magazynie wraz z jego oznaczaniem. Dbałość o właściwe przechowywanie i składowanie towaru. Kompletacja (przygotowywanie) towaru dla klienta. Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów w Magazynie i ich terminowe rozliczanie. Udział w cyklicznych inwentaryzacjach magazynu. Dbanie o porządek w miejscu pracy.

Inne wymagania
WYMAGANIA:
Minimum 2 lata doświadczenia w pracy magazyniera. Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT.
Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane techniczne. Dokładność, pracowitość, sumienność, zaangażowanie. Dobra organizacja pracy, samodzielność, a jednocześnie umiejętność pracy w zespole i organizacja pracy zespołu.
Znajomość obsługi urządzeń magazynowych: (terminal, wózek widłowy, WMS) będzie dodatkowym atutem. Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji na adres e-mail: marketing@eltech.com.pl
lub na adres: Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o., ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
Kontakt tel. w godz. 8:00-15:00 - 74 858 27 13
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Świdnica
  • Magazynier Świdnica
  • Magazynier Świdnik
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228