Magazynier
  • Marki
Magazynier
Marki, Marki, Masovian Voivodeship, Polska
MAROL Sp. z o.o.
9. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Miejsce pracy: Marki

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek pojazdów,
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu,
  • Rozkładanie przyjętego towaru,
  • Kompletowanie i składanie zamówień od klientów,
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. "B",
  • Dyspozycyjność,
  • Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej,
  • Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Atrakcyjne warunki pracowniczego ubezpieczenia grupowego, opiekę medyczną oraz pakiety sportowe,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu oraz doświadczonej kadry managerów.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • pakiet sportowy

MAROL to firma z doświadczeniem w sektorze FMCG od 1992 roku. Jesteśmy głównym dostawcą asortymentu do sklepów sieci Chata Polska S.A., współpracujemy również z sieciami detalicznymi, sklepami indywidualnymi, hurtowniami i producentami. Wspólnie dbamy o najwyższą jakość obsługi klientów oraz intensywnie poszerzamy działalność zdobywając nowe rynki.

Prosimy przesyłać aplikacje z dopiskiem:,,Zapoznałem się z udzielaną przez Marol Sp. z o.o. informacją w sprawie przetwarzania danych osobowych, oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Marol Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV i w innych dokumentach dołączonych do CV, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.Dobrowolna zgoda w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji:,,Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Marol Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV i w innych dokumentach dołączonych do CV, także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji, w okresie do 31 grudnia pierwszego pełnego roku kalendarzowego po roku zgłoszenia mojej kandydatury.Informacja w sprawie przetwarzania danych osobowych:Administratorem danych osobowych kandydatów jest Marol Sp. z o.o. (ul. Zwierzchowskiego 25, 61-249 Poznań, tel. +48 61 65 00 396), która przetwarza je w celu rekrutacji. Kandydat ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec ich przetwarzania, oraz prawo skargi. Kandydat może wycofać zgodę na przetwarzanie danych w każdym czasie. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółową informacją w sprawie przetwarzania danych osobowych oraz Państwa praw pod linkiem: www.chatapolska.pl/web/files/rekrutacja_obowiazek_informacyjny.pdf

  • Praca Marki
  • Magazynier Marki
  • Marki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851