MAGAZYNIER
  • Sosnowiec
MAGAZYNIER
Sosnowiec, Sosnowiec, Polska
7. 6. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Lokalizacja: SOSNOWIEC ul. Logistyczna

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u lidera dystrybucji części motoryzacyjnych.

atrakcyjne wynagrodzenie OD 4000ZŁ BRUTTO

atrakcyjny system premiowania

preferencyjny pakiet ubezpieczenia na życie

swobodny dojazd komunikacją miejską do pracy linią 160, jak również przewozem pracowniczym.

kartę Ok System (karnety sportowe)

bony na święta dla pracowników

paczki świąteczne dla dzieci

możliwość zdobywania i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Zakres obowiązków:

Pracę w jednym z obszarów: przyjęcie towaru, kompletacja i wysyłka towaru,

Przyjmowanie, kompletację i przygotowanie towaru do wysyłki przy użyciu terminala/skanera

Bieżącą weryfikacje i kontrolę stanów magazynowych

Inwentaryzację artykułów i wyjaśnianie niezgodności

Utrzymanie porządku i czystości w magazynie

Wykonywanie zadań zgodnie z obowiązującymi normami jakości i bezpieczeństwa BHP

Oczekujemy:

Punktualności,

Dyspozycyjności do pracy na trzy zmiany (6-14. 14-22, 22-6),

Dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company Poland siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta."

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez e-work HR Company Poland".

Informujemy, że e-work HR Company Poland chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Sektor: Transport

Zawód/Specjalizacja: Inny

Rodzaj zatrudnienia: Praca tymczasowa

  • Praca Sosnowiec
  • Magazynier Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696