Magazynier
  • Bialystok
Magazynier
Białystok, Bialystok, Podlaskie Voivodeship, Polska
Producent Urządzeń Gastronomicznych GORT Sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Miejsce pracy: Białystok

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek pojazdów
  • przyjmowanie i wydawanie towarów
  • kontrola stanów magazynowych
  • kontrola jakości produktu
  • dbałość o porządek w magazynie
  • kompletowanie i składanie zamówień dla klientów
  • zapewnienie sprawnego i bezpiecznego przepływu towarów przez magazyn
  • pomocnicze prace magazynowe
  • prowadzenie dokumentacji magazynu

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • aktualne uprawnienia operatora wózka widłowego
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • motywacja do pracy
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej i na wysokości

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • ciągłe wyzwania i możliwości rozwoju
  • atrakcyjny pakiet socjalny, a w nim m.in. opieka medyczna, możliwość wykupienia pakietu sportowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • przyjazną i twórczą atmosferę pracy w dynamicznym zespole

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Producent Urządzeń Gastronomicznych GORT to rodzinna firma, która od kilkunastu lat dostarcza najlepsze rozwiązania dedykowane profesjonalnej gastronomii. Dzięki zespołowi wysokiej klasy specjalistów i konstruktorów, a także nowoczesnej fabryce zlokalizowanej w Białymstoku, nie jesteśmy ograniczeni katalogiem. Nasi projektanci pozostają otwarci na pomysły i potrzeby Klientów przy realizacji trudnych i nietypowych zleceń. Dzięki naszemu doświadczeniu świetnie znamy potrzeby zarówno naszych Partnerów Handlowych, jak i ich Klientów. Rozumiemy branżę i na bieżąco śledzimy zmieniające się trendy. Nasi doradcy płynnie poruszają się w zagadnieniach projektów technologicznych, dzięki czemu możemy służyć radą naszym Klientom i realizować kompleksowo nawet najbardziej wymagające zlecenia od wykonania projektu przez produkcję, aż po montaż urządzeń.

Jesteśmy partnerem biznesowym działającym na światowym rynku od wielu lat. Partnerzy cenią naszą lojalność i uczciwość, chętnie korzystają z naszego wsparcia merytorycznego i projektowego.

Nasza oferta produktowa powstawała na przestrzeni lat w oparciu o faktyczne zapotrzebowanie naszych odbiorców. Zdobyte doświadczenie oraz wewnętrzne systemy kontroli na każdym etapie produkcji dają nam pewność, że fabrykę opuszczają produkty najwyższej jakości, spełniające aktualne wymogi klientów.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Producent Urządzeń Gastronomicznych GORT Sp. z o.o. ul. Produkcyjna 110 Białystok (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: kadry@gort.pl.

  • Praca Białystok
  • Magazynier Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087