Magazynier
  • Zukowo
Magazynier
Żukowo, Zukowo, Pomeranian Voivodeship, Polska
INEOS COMPOSITES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Miejsce pracy: Miszewo (pow. kartuski)

Twój zakres obowiązków

  • Przestrzeganie przepisów BHP, ppoż., ochrony środowiska oraz przepisów i polityk grupy INEOS;
  • Przygotowanie wysyłek wyrobów do klienta;
  • Przyjęcia towarów / wyrobów produkcyjnych na magazyn;
  • Przygotowywanie i wystawianie dokumentów magazynowych w SAP;
  • Wydawanie i dostarczanie surowców i opakowań na stanowiska produkcyjne;
  • Odbiór pustych pojemników / opakowań ze stanowisk produkcyjnych;
  • Rozładunek cystern;
  • Załadunek i rozładunek samochodów;
  • Regularna inwentaryzacja magazynu;
  • Utrzymanie porządku, czystości w pomieszczeniach magazynowych, zbiorników oraz w innych miejscach, gdzie prowadzi się prace magazynowe;
  • Konfekcjonowanie wyrobów.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy trzyzmianowej;
  • Zdolności komunikacyjne i organizacyjne;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku;

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych w kategorii minimum II WJO
  • Uprawnienia do obsługi urządzeń do napełniania i opróźniania zbiorników transportowych dla materiałów ciekłych zapalnych klasy 3.

To oferujemy

  • stabilnosc zatrudnienia
  • konkurencyjne warunki wynagradzania
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • bony towarowe
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • premia za udział w programie dot. Bezpieczeństwa pracy

Czy jesteś zainteresowany dołączeniem do zwycięskiego zespołu? Zespołu, którego pracownicy mogą coś zmienić? Nasza kultura jest kulturą uczciwości, prawości i przejrzystości, z naciskiem na bezpieczeństwo, zdrowie i ochronę środowiska.

W naszym zespole ludzie są doceniani za przyjmowanie nowych pomysłów, które pomagają tworzyć prawdziwą wartość dla klientów. Dokonajmy tego razem.

rosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

  • Praca Żukowo
  • Magazynier Żukowo
  • Żukowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087