Magazynier
  • Cedry Małe
Magazynier
pomorskie, Cedry Małe, pomorskie, Polska
Supernova Spółka Komandytowa
16. 5. 2024

 Supernova to lider wśród importerów odzieży jednorazowej, budująca swoją pozycję na rynku od 12 lat.

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za zadania operacyjne w magazynie: rozładunek, przyjęcie towaru do magazynu, kompletacja zamówień, załadunek towaru
  • Wewnątrz magazynowe przemieszczanie towarów
  • Przygotowywanie zleceń transportowych
  • Wykonywanie prac wykończeniowych: etykietowanie towarów, pakowanie, przepakowywanie, paletyzowanie
  • Monitorowanie i zgłaszanie różnic w stanie zapasów, szkód i sytuacji potencjalnie niebezpiecznych
  • Dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Doświadczenie w pracy w magazynach wysokiego składu
  • Umiejętność pracy w zespole, pozytywne nastawienie
  • Uczciwość i kultura osobista
  • 100% zaangażowania

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00
  • Program szkoleń wdrożeniowych
  • Praca w przyjaznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca pomorskie
  • Magazynier kujawsko-pomorskie
  • Magazynier pomorskie
  • Magazynier Mikołajki Pomorskie
  • Magazynier Jabłonowo Pomorskie
  • Magazynier Kowalewo Pomorskie
  • Magazynier Drawsko Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322