Magazynier
  • Bilcza
Magazynier
świętokrzyskie, Bilcza, świętokrzyskie, Polska
LEGION CK Sp. z o.o.
26. 4. 2024

Firma LEGION CK Sp. z o.o. Nr 11 978 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisko:MAGAZYNIER

Magazynier

Obowiązki

  • kontrolowanie dostaw pod względem ilościowym i jakościowym,
  • prawidłowe przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów
  • sporządzanie dokumentacji związanej z prowadzeniem magazynu,
  • współpraca z magazynami powiązanymi,
  • przeprowadzanie inwentaryzacji,
  • dbanie i utrzymywanie porządku w magazynie,
  • przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie,
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT kat. II WJO oraz doświadczenie w ich obsłudze,
  • uczciwość, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Szkolenie wdrożeniowe na stanowisku
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i wkładu pracy
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Miejsce pracy Bilcza

  • Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 5 1 3 9 2 1 4 1 2, 6 9 1 5 0 9 8 1 7 lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca świętokrzyskie
  • Magazynier świętokrzyskie
  • świętokrzyskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532