Magazynier
  • Kraków, Biskupińska 5a
Magazynier
małopolskie, Kraków, Biskupińska 5a, małopolskie, Polska
FROG MS DELKO SP Z O.O.
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

FROG MS DELKO SP. Z O.O.

Frog MS Delko Sp. z o.o.  posiada mocną i ugruntowaną pozycję na terenie Małopolski.

Podstawową działalnością Spółki jest dystrybucja artykułów higienicznych, kosmetycznych, chemii gospodarczej . Oferta obejmuje około 6000 pozycji asortymentowych.

Spółka została uhonorowana poprzez przyznanie prestiżowej nagrody „Gazeli Biznesu” – którą wyróżniane są najbardziej dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa.
Opis stanowiska:

Pracownik magazynu odpowiedzialny będzie za:

  • kompletowanie towarów na magazynie
  • prawidłowe rozlokowanie towarów na magazynie

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe - minimum
  • umiejętność pracy w zespole, uczciwość, sumienność
  • dokładność oraz systematyczność w działaniu
  • uprawnienia na wózek widłowy UDT

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie
  • stałe wynagrodzenie + składnik akordowy + premia uznaniowa +dodatek za uprawnienia UDT
  • pracę zmianową - od poniedziałku do piątku (praca na dwie lub trzy zmiany)

  • Praca małopolskie
  • Magazynier małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851