Magazynier
  • Wieliczka
magazynier
Wieliczka, Wieliczka, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz pracy na II zmiany ?

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją stolarki okiennej od 1994 r. poszukujemy pracowników na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Ochmanów k. Krakowa

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie II zmianowym lub systemie równoważnym
  • doświadczenia w pracy magazynowej związanej z kompletacją na postawie dokumentów- rysunków
  • znajomości dokumentacji magazynowej
  • umiejętności pracy w zespole
  • uprawnień na wózki widłowe- będą dodatkowym atutem
  • umiejętności pracy ze skanerem- będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie: 4700 zł brutto + premia 350 zł brutto + dodatek frekwencyjny 400 zł brutto + dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • benefity: prywatną opiekę medyczną i kartę sportową
  • dofinansowanie do busa przyzakładowego
  • zdobywanie nowych umiejętności, co za tym idzie wzrost wynagrodzenia
  • możliwość awansu w strukturach firmy

Zadania

  • rozładunek i załadunek transportów
  • obsługa skanera
  • zapewnienie kontroli ilościowej i jakościowej
  • obsługa transportów własnych
  • praca z dokumentacją magazynową

  • Praca Wieliczka
  • Magazynier Wieliczki
  • Magazynier Wieliczka
  • Wieliczka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080