Magazynier z uprawnieniami UDT
  • Trzebinia
magazynier z uprawnieniami UDT
Trzebinia, Trzebinia, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujesz pracy na okres wakacji?

Posiadasz uprawnienia na wózek widłowy (UDT)?

Jesteś gotowy do pracy w systemie 2 zmianowym?

Świetnie się składa! Mamy dla Ciebie pracę!
Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży paliwowej na terenie Trzebini poszukujemy pracowników

Oczekujemy

  • uprawnień na wózek widłowy UDT
  • gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym
  • dyspozycyjności na okres wakacji-od zaraz do końca sierpnia
  • doświadczenia min. 3 miesiące w pracy na wózku widłowym
  • zaangażowania
  • sumienności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową(składki ZUS, urlop)
  • pracę do końca sierpnia
  • wynagrodzenie ok. 5000zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • pracę w systemie 2 zmianowym

Zadania

  • przyjęcie i rozładunek surowca
  • przyjęcie towarów z produkcji, załadunek aut
  • wykładanie pustych beczek oraz wyrobów gotowych na linię produkcyjną
  • dbanie o infrastrukturę magazynu
  • czynności porządkowe
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego

  • Praca Trzebinia
  • Magazynier Trzebinia
  • Trzebinia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851