Magazynier | umowa o pracę | atrakcyjne wynagrodzenie
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • kompletacja towaru
  • przygotowanie wysyłek, rozładunek
  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji
  • dbanie o utrzymanie porządku w magazynie

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym (poniedziałek- piątek)
  • nastawienie na długofalową współpracę
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia na obsługę wózków widłowych będą atutem, ale nie są wymagane

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne uzależnione od doświadczenia
  • system premiowy
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • bonusy świąteczne

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Gliwice
  • Magazynier Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509