Magazynier | UDT WJO II | Bez doświadczenia | Od zaraz
  • Raszyn
Raszyn, Raszyn, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
20. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy osoby na stanowisko Magazyniera z uprawnieniami WJO II

Miejsce pracy: Józefosław

Zakres obowiązków:

  • Załadunek i rozładunek samochodów
  • Transport materiałów i palet na terenie magazynu
  • Rozkładanie towarów
  • Kompletacja zamówień

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT WJO II - warunek konieczny
  • Umiejętność obsługi skanera
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym 6.00 - 14.00 i 14.00 - 22.00

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z Gi Group
  • Wynagrodzenie 5800 zł brutto + Premia
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Bezpłatny dojazd z Warki, Garwolina i Warszawy
  • Wolne weekendy!
  • Płatne nadgodziny - 100%
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Praca Raszyn
  • Magazynier Raszyn
  • Raszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941