Magazynier ( Cargo Poznań )
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Welcome Airport Services Sp. z o.o.
13. 10. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, rozładowanie i załadowanie samochodów z paczkami kurierskimi.
  • Praca ze skanerem.
  • Sortowanie przesyłek.
  • Przepakowywanie uszkodzonych przesyłek.
  • Przygotowanie paczek do załadunku – pakowanie przesyłek do opakowań zbiorczych.

Nasze wymagania

  • Zaświadczenie o niekaralności - warunek konieczny.
  • Brak przeciwskazań do podjęcia pracy fizycznej.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność współpracy z zespołem.
  • Sumienność i dokładnośćw wykonywanej pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Parking pracowniczy na terenie lotniska
  • Ścieżka kariery oparta o przejrzyste zasady rozwoju
  • Praca w ciekawej i dynamicznie rozwijającej się branży

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

WELCOME Airport Services jest wiodącym pod względem liczby obsługiwanych przewoźników agentem handlingowym w Polsce. Firma świadczy usługi obsługi naziemnej samolotów i pasażerów kilkudziesięciu liniom lotniczym, a także obsługi rejsów General Aviation oraz lotniczego cargo. Obecnie zatrudniamy ponad 2200 pracowników w 8 portach lotniczych zlokalizowanych na terenie kraju. WELCOME Airport Services systematycznie zwiększa zakres świadczonych usług, nieustannie dbając o najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości, tworząc rozwiązania będące odpowiedzią na wymagania rynkowe.

  • Praca Poznań
  • Magazynier Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849