Magazynier – Z nami zarobisz nawet 8000 zł netto miesięcznie!
  • Tarnów
Tarnów, Tarnów, małopolskie, Polska
Personnel International BPO Sp. z o.o.
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Personnel International BPO Sp. z o.o. (cert. nr 5703) to część grupy Personnel International, działającej z sukcesem na międzynarodowym rynku od 20 lat. Zatrudniamy pracowników w Polsce i za granicą, dając szansę na stabilne zatrudnienie i rozwój. Już blisko 48 tysięcy osób znalazło dzięki nam pracę – teraz czas na Ciebie!

Miejsce pracy: Tarnów

Twoje zadania:

  • Kompletowanie zamówień w Centrum Dystrybucyjnym jednej z wiodących sieci dyskontów spożywczych.
  • Obsługa wózków jezdniowych unoszących i/lub podnośnikowych, skanerów oraz terminali (nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy!).

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Nawet 8000 zł netto miesięcznie!
  • W okresie wdrożeniowym (do 4 tygodni): 23,00 zł netto/godz.
  • Po wdrożeniu: 31,84 zł brutto/godz. przy osiągnięciu wymaganej wydajności.
  • Dla uczniów i studentów: 31,00 zł netto/godz. – idealna praca na czas wolny od nauki!
  • Dodatkowe premie: za brak absencji oraz rzetelne wykonywanie obowiązków.

System pracy: Praca w systemie 2-zmianowym (dzienne i nocne zmiany), elastyczne godziny (8-12 godzin dziennie), możliwość pracy 6 dni w tygodniu.

Co zyskujesz, pracując z nami:

  • Bezpłatne szkolenie: Uzyskaj uprawnienia na wózki jezdniowe oraz kurs na operatora wysokiego składu – koszt egzaminu pokrywamy w 50%!
  • Bezpłatne posiłki: 1 lub 2 pełne posiłki dwudaniowe dziennie.
  • Wsparcie zdrowotne: Opieka fizjoterapeuty.
  • Dojazd do pracy: Firmowy minibus za symboliczną opłatą (do 100 zł/miesięcznie).
  • Dodatkowe benefity: Karta MultiSport, odzież robocza, pomoc w założeniu konta bankowego.
  • Premie i zaliczki: Premie za jakość pracy, możliwość uzyskania zaliczki.
  • Stabilność i rozwój: Legalne zatrudnienie, terminowa wypłata, możliwość awansu.
  • Wsparcie mieszkaniowe: Komfortowe zakwaterowanie za 500 zł miesięcznie (odliczane od wynagrodzenia).
  • Pomoc w formalnościach: Wsparcie przy uzyskaniu zezwolenia na pracę i karty pobytu.

Nasze oczekiwania:

  • Chęć do pracy i zarabiania – reszty Cię nauczymy!

Zainteresowany? Dołącz do naszego zespołu i pracuj z nami w dynamicznie rozwijającym się środowisku, gdzie Twoje zaangażowanie przekłada się na realne korzyści!

  • Praca Tarnów
  • Magazynier Tarnów Opolski
  • Magazynier Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544