Magazynier – Stabilna praca z możliwością zarobków do 6000 zł netto!
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Personnel International BPO Sp. z o.o.
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Personnel International BPO Sp. z o.o. (cert. nr 5703) jest częścią grupy Personnel International, która od 20 lat działa z sukcesem na międzynarodowym rynku. Dzięki nam, pracę w Polsce i za granicą znalazło już blisko 48 tysięcy osób – teraz czas na Ciebie!

Miejsce pracy: Gliwice

Twoje zadania:

  • Kompletowanie zamówień w Centrum Dystrybucyjnym jednej z największych sieci dyskontów spożywczych.
  • Obsługa wózków jezdniowych oraz skanerów (do wszystkiego Cię przeszkolimy – nie musisz mieć doświadczenia).

Co oferujemy:

  • Umowa o pracę: Pewność i stabilność zatrudnienia.
  • Wynagrodzenie: 5000 zł brutto miesięcznie (podstawa) + premia za wydajność + dodatek motywacyjny za frekwencję (400 zł brutto). Średnio możesz zarobić nawet do 6000 zł netto miesięcznie!
  • System pracy: 2-zmianowy, około 40 godzin tygodniowo z jedną przerwą na posiłek.
  • Bezpłatne szkolenia: Uzyskaj uprawnienia na obsługę wózków jezdniowych – pokrywamy koszt egzaminu w 50%! Ponadto oferujemy szkolenie na operatora wysokiego składu.

Dodatkowe benefity:

  • Bezpłatny posiłek dwudaniowy w trakcie przerwy.
  • Bezpłatna odzież robocza oraz pomoc w założeniu konta bankowego.
  • Program emerytalny: Odkładaj na swoją emeryturę dzięki Pracowniczemu Programowi Emerytalnemu.
  • Dodatki za pracę w nadgodzinach, niedziele i święta.
  • Premie za jakość pracy i wydajność.
  • Zaliczki na poczet wynagrodzenia, jeśli tego potrzebujesz.
  • Opieka koordynatora w Twoim języku, który pomoże Ci w każdej sytuacji.
  • Legalne zatrudnienie z terminową wypłatą do 10-go każdego miesiąca.
  • Stabilna praca z możliwością awansu – inwestujemy w Twój rozwój.
  • Pomoc w uzyskaniu zezwolenia na pracę i karty pobytu.
  • Strefa relaksu: Zrelaksuj się w miejscu pracy, kiedy masz przerwę.

Nasze oczekiwania:

  • Chęć do pracy i zarabiania – reszty Cię nauczymy!

Zainteresowany? Dołącz do naszego zespołu i ciesz się stabilnym zatrudnieniem, licznymi benefitami oraz możliwościami rozwoju!

  • Praca Gliwice
  • Magazynier Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584