Magazynier – Operator wózka widłowego
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek towaru – transport towaru na terenie magazynu,
  • ręczne prace transportowe,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej (ewidencja ilościowa towaru),
  • sprawdzanie dokumentów dostaw i wysyłek,
  • przygotowanie towaru do wysyłki,
  • dbałość o terminowy załadunek i rozładunek towaru,
  • dbałość o właściwe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie,
  • dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym.

Nasze wymagania

  • mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (UDT)
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne w momencie zatrudnienia (na etapie rekrutacji mile widziane, lecz niekonieczne),
  • sumienność,
  • dyspozycyjność,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • gotowość do pracy w soboty i niedziele,
  • znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży owocowo – warzywnej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie - dążenie do najwyższej jakości oraz różnorodności sprzedawanych produktów o każdej porze roku sprawia, że jesteśmy firmą utrzymującą się w czołówce w branży owocowo-warzywnej w Polsce już od 20 lat,
  • szacunek do pracownika i jego efektywnej pracy - jesteśmy zespołem osób, które tworzą wieloletnie relacje, oparte na zaufaniu i wzajemnym wsparciu,
  • przyjazną atmosferę pracy - wierzymy, że rodzinna atmosfera i bezpośredniość w relacjach wspiera codzienną pracę,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia wraz z dodatkami i premiami,
  • prywatną opiekę medyczną - w pełni finansowany pakiet podstawowy,
  • dofinansowanie do kart multisport,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • świadczenia pieniężne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • konkursy pracownicze z nagrodami,
  • szkolenie stanowiskowe,
  • odzież roboczą.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji

  • selekcja otrzymanych CV
  • rozmowa telefoniczna z rekruterem
  • rozmowa kwalifikacyjna z potencjalnym przełożonym w biurze
  • złożenie oferty pracy wybranemu kandydatowi
  • zatrudnienie

Consorfrut Polska Sp. z o.o. to wiodący importer i dystrybutor owoców i warzyw z całego świata.

Współudziałowcami firmy są producenci z Hiszpanii i Argentyny. Jednocześnie współpracujemy z najlepszymi producentami z Europy, Ameryki Południowej, Azji i Afryki dostarczając pełną gamę produktów do Klientów w całej Polsce.

Bardzo dobra jakość oferowanych produktów i profesjonalny serwis pozwalają nam corocznie skutecznie zwiększać sprzedaż.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Kraków
  • Magazynier Kraków
  • Operator Kraków
  • Operator koparki Kraków
  • Operator maszyn Kraków
  • Operator wózków widłowych Kraków
  • Operator maszyn budowlanych Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087