Magazynier – Kierowca wózka widłowego
  • Będzieszyn
pomorskie, Będzieszyn, pomorskie, Polska
NRF Poland Sp. z o.o.
1. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

Kim jesteś?

N – nadzorujesz poprawność dokumentacji magazynowej oraz realizujesz proces transportu i przechowywanie materiału

R – rozładowujesz surowce, części zakupu, części przy odbiorze towaru wózkiem widłowym - wózkiem wysokiego składowania

F – forsujesz same dobre pomysły, które mogą usprawnić proces magazynowy „od kuchni”

Dodatkowo

- rezerwujesz towar w systemie

- zastępujesz i wspierasz osoby z zespołu

- wpływasz pozytywnie na ogólny wizerunek firmy

Nasze wymagania

Co wnosisz do naszej organizacji?

N – nastawiasz się na długą współpracę

R – rozumiesz z czym wiąże się produkcja i masz minimalne doświadczenie w tym obszarze

F – funkcjonujesz dobrze w środowisku produkcyjnym i jesteś gotowy na prace dwuzmianową

Dodatkowo

- jesteś chętny do rozwoju w ramach organizacji i posiadasz uprawnienia na wózki

- umiesz współpracować w grupie i wprowadzasz miłą atmosferę

- jesteś odpowiedzialny i można powierzyć Ci fizyczne, ale zarazem kluczowe stanowisko

To oferujemy

N – niezbędne narzędzia pracy

R – rozwój w ramach powierzonych zadań oraz rodzinną atmosferę

F – fundusz związany z wakacjami

Dodatkowo:

- pakiet medyczny

- niezbędne przeszkolenie

- prace w zgranym zespole

  • Praca pomorskie
  • Magazynier Jabłonowo Pomorskie
  • Magazynier Kowalewo Pomorskie
  • Magazynier Drawsko Pomorskie
  • Magazynier kujawsko-pomorskie
  • Magazynier pomorskie
  • Magazynier Mikołajki Pomorskie
  • Kierowca Mikołajki Pomorskie
  • Kierowca Jabłonowo Pomorskie
  • Kierowca Kowalewo Pomorskie
  • Kierowca Drawsko Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782