Magazynier | ½ etatu lub cały etat | Warszawa | Od zaraz
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów z branży logistycznej poszukujemy osób na stanowisko Magazyniera.

Lokalizacja pracy: Warszawa, ul. Fajansowa

Obowiązki:

  • skanowanie paczek skanerem
  • wyładunek paczek z kontenera
  • ogólne prace porządkowe

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 5.00 - 13.00, 5.30 - 9.30 lub 16:00-20:00.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy na pół etatu lub cały etat
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie cały etat: 4300 zł brutto + 15% Premii
  • Wynagrodzenie ½ etatu: 2500 zł brutto + 15% Premii
  • Długofalowa współpraca po okresie próbnym
  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Praca Warszawa
  • Magazynier Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648