Magazyner
  • Kokoszki
Magazyner
pomorskie, Kokoszki, pomorskie, Polska
L.M. Group Poland
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Magazyner

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu

W związku z rozwojem struktur L.M. Group, poszukujemy osób gotowych kontynuować swoją karierę zawodową na stanowisku:

Magazyner

Numer referencyjny: Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Miejsce pracy: Kokoszki

Zadania:

  • Rozładunek i załadunek paczek z samochodu dostawczego
  • Sortowanie paczek

Wymagania:

  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Gotowość do pracy na zmianie nocnej

Oferujemy:

  • Stawka 29 brutto/h
  • Dodatek za pracę na zmianie nocnej 1 zł brutto/h
  • Umowę zlecenie
  • Pomoc w dojeździe do i z pracy
  • Praca w godzinach 01:00-08/09:00.
  • Lokalizacja: Gdańsk Kokoszki lub Kowale

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782