Magazyn 1 zmiana
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Szukasz pracy "od zaraz"? Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe i rozwijać się w zawodzie?Chciałbyś/chciałabyś mieć stabilne zatrudnienie i dobre zarobki? Jeśli odpowiedziałeś/-łaś pozytywnie na chociaż jedno pytanie - Aplikuj! Ta praca jest dla Ciebie!

Zyskaj wolne popołudnia i weekendy!

Lokalizacja: Wrocław, ul. Graniczna.

Oczekujemy

  • motywacji do podjęcia długofalowej współpracy,
  • znajomości obsługi komputera.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • praca w systemie wyłącznie I zmianowym od 7:00-15:00;
  • wolne weekendy;
  • wynagrodzenie 4450 zł brutto miesięcznie + premia 500 zł brutto.
  • możliwość długofalowej współpracy.

Zadania

  • kompletacja zamówień;
  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego;
  • skanowanie produktów,
  • pomoc w usprawnieniu działań magazynowych.

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862