Machine Learning Specialist (Big Data)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
12. 5. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PostgreSQL
  • SQL
  • Python
  • TensorFlow
  • Pandas

Mile widziane

  • Node.js
  • JavaScript

System operacyjny

  • Windows
  • Linux

O projekcie

Czy potrafisz wyczarować złoto z danych, jak alchemik? Szukamy maga danych, który przekształci cyfrowe ślady użytkowników w potężne zaklęcia rekomendacyjne, podnoszące konwersję i wartość koszyka. Jeśli masz talent do przewidywania przyszłości na podstawie piasków przeszłości i potrafisz przekuć teorie w działające formuły, jesteś naszym człowiekiem. Działając z różnorodnymi odczynnikami np.: Pythonem lub NodeJS, będziesz naszym strategiem w walce o zadowolenie i sakiewki klientów.

Twój zakres obowiązków

  • analiza danych ruchu;
  • tworzenie modeli;
  • tworzenie algorytmów sztucznej inteligencji;
  • optymalizacja działania algorytmów;
  • sprawdzanie skuteczności modeli;
  • współpraca w zakresie wdrażania systemów;
  • tworzenie dokumentacji;
  • tworzenie i utrzymywanie oprogramowania związanego z ML/ Big Data.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki, statystyki, matematyki lub pokrewnej;
  • biegła znajomość SQL, najlepiej PostgreSQL;
  • znajomość języków programowania takich jak Python lub NodeJS;
  • umiejętność odróżnienia zależności od korelacji;
  • znajomość TensorFlow, Pandas, NumPy, PyTorch lub podobnych;
  • znajomość Transformers, Huggingface;
  • doświadczenie w uruchamianiu modeli na GPU.

  • znajomość elektroniki;
  • doświadczenie w pracy z danymi na żywo (Apache Spark, Kafka, RabbitMQ);
  • umiejętność pracy z bardzo dużymi zbiorami danych - miliardy wierszy i więcej.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • wsparcie architekta / lidera technicznego

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • możliwość pracy na ogromnej bazie danych z użyciem nowoczesnego sprzętu;
  • współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin;
  • możliwość eksperymentowania z najnowszymi modelami AI (np. LLM).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289