Lutowacz (praca chałupnicza)
  • Pszczyna
Pszczyna, Pszczyna, śląskie, Polska
ZAMEL Sp. z o.o.
17. 4. 2024

ZAMEL to polski producent z 35 letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI.

Zakres obowiązków:

  • lutowanie elementów THT oraz SMD
  • terminowe rozliczanie się z powierzonej pracy

Oczekiwania:

  • dokładność i terminowość
  • dyspozycyjność

Mile widziane doświadczenie w zakresie lutowania elementów przewlekanych

Oferujemy:

  • szkolenie przed rozpoczęciem współpracy lub sprawdzenie umiejętności dla osób już lutujących
  • współpracę w renomowanej firmie produkcyjnej
  • pracę dodatkową na umowę zlecenie

  • Praca Pszczyna
  • Pszczyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448