Lublin: oferta dla każdego, elastyczny grafik/ bez doświadczenia!
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o
2. 8. 2024

W Lublinie na zakład produkcyjny z branży samochodowej poszukujemy osób do obszaru kontroli jakości.

APLIKUJ już TERAZ (to zajmie dosłownie 1 minutę) lub ZADZWOŃ pod nr. 5-0-2-4-5-0-0-8-4

Opis stanowiska:

wizualna kontrola jakości felg stalowych zgodnie ze specyfikacją

Oferujemy:

stawkę godzinową 28,00- 28,70 zł brutto

elastyczny grafik

dodatek nocny, stawka 31,20 zł brutto

wyższa stawa w weekend (sobota 34,70 zł brutto, niedziela 41,70 zł brutto)

możliwość wypłaty części zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypłaty (raz w miesiącu) - Exact Pay

kartę Multisport

szkolenie stanowiskowe

dodatkowa przerwa

opiekę oraz pomoc Koordynatora

parking przy zakładzie

zaplecze socjalne

umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)

formalności w telefonie (elektroniczna umowa)

szybki dostęp do grafik oraz przepracowanych godzin za pomocą aplikacji Exact People GO

  • Praca Lublin
  • Grafik Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721