Loyalty Product Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Nairobia Sp. z o.o.
7. 5. 2024

Jesteśmy Agencją Marketingu Zintegrowanego istniejąca na rynku od 19 lat. Mamy kompetencje w obszarach (poszczególne działy agencji) komunikacji i promocji, programów lojalnościowych oraz field & event marketingu. Łączymy online z offlinem oraz brand experience.

Obecnie powiększamy nasz dział programów lojalnościowych w którym stawiamy przede wszystkim na POTRZEBY naszych klientów, uczestników programów lojalnościowych oraz naszych pracowników.

Znając potrzeby tych trzech grup docelowych tworzymy nie tylko najlepsze Programy Lojalnościowe, ale i przyjazne pełne luzu i fun’u miejsce pracy, w którym rozwiniesz skrzydła.

U nas nie ma struktury organizacji charakterystycznej dla korporacji. Pracujemy w kulturze start’upu – będziesz mógł/a wykazać się samodzielnością i kreatywnością w obszarze powierzonych Ci zadań.

Warszawa, ul. Marconich 11

Wyślij swoje CV, jeśli:

  • Jesteś osobą, która ma doświadczenie zawodowe w SAMODZIELNYM przygotowaniu i realizacji skutecznych projektów marketingowych z wykorzystaniem programów lojalnościowych - doświadczenie w obsłudze i prowadzeniu programu lojalnościowego B2B i/lub B2C po stronie agencji lub w strukturach klienta jest wymagane
  • Potrafisz zorganizować swoją pracę i nadzorować pracę innych, a także wyznaczać cele i dążyć do ich realizacji - masz doświadczenie i umiejętność pracy w kulturze projektowej
  • Posiadasz umiejętności analityczne - doświadczenie w przygotowaniu raportów, analizy danych
  • Twoje umiejętności komunikacyjne są na bardzo wysokim poziomie;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, a szczególnie w zakresie Excel
  • Masz wykształcenie wyższe

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad sprawnym działaniem programu lojalnościowego oraz nad obsługą klienta
  • Zarządzanie programem i zespołem powołanym do realizacji programu – ścisła współpraca i koordynacja prac podległych osób oraz zewnętrznych i wewnętrznych dostawców (kreacja, analityka, IT i itp.)
  • Współodpowiedzialność za strategię, rozwój oraz marketing podczas całego cyklu życia programu lojalnościowego – w tym definiowanie kluczowych korzyści, wartości programu, KPI oraz tworzenie i wdrażanie umówionych planów
  • Poszukiwanie i rekomendowanie nowych funkcjonalności i rozwiązań dla programu lojalnościowego - proponowanie, prezentowanie i konsultowanie rozwiązań, analiza trendów rynkowych
  • Kontrola i koordynowanie działań komunikacyjnych programu z szerokiego spektrum nowoczesnych narzędzi
  • Testowanie funkcjonalne dostarczanych rozwiązań
  • Tworzenie wycen, harmonogramów, prezentacji oraz prowadzenie dokumentacji projektowej, w tym przygotowanie raportów budżetowych oraz wykonawczych
  • Codzienny kontakt z klientem w zakresie działań operacyjnych oraz innymi interesariuszami projektu

Co oferujemy

  • Projekty dla dużych międzynarodowych marek
  • Bezpośrednią współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów z obszarów strategii, kreacji, UX, developerów, finansów i prawa
  • Stałą prace na etat
  • Możliwość pracy zdalnej oraz z biura
  • Szkolenia w każdy piątek i wsparcie w rozwoju
  • Parking dla wszystkich pracowników
  • Brak dress code’u
  • Suche żarty i dobre towarzystwo

  • Praca Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293