Low-Code Developer Specialist
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
DomData S.A.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje zadania:

  • Budowanie systemów biznesowych w sposób „wizualny”;
  • Tworzenie rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem Ferryt Low-Code Platform;
  • Implementacja procesów biznesowych za pomocą diagramów, formularzy bez „ręcznego” kodowania;
  • Udział we wszystkich etapach procesu wytwarzania rozwiązań biznesowych z zastosowaniem metodyki Scrum.

Nasze wymagania

  • Min 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji z użyciem platformy typu „low-code”;
  • Znajomość T-SQL na poziomie średnio zaawansowanym;
  • Znajomość języka C# lub podobnych języków programowania;
  • Znajomość notacji BPMN;
  • Praktyczna znajomość metod integracji aplikacji (w szczególności interfejsów API REST, SOAP);
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
  • Kreatywność i chęć poszukiwania nieszablonowych rozwiązań;
  • Dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

  • Praktyczne doświadczenie w pracy ze zwinnymi metodykami projektowymi;
  • Znajomość notacji UML.

To oferujemy:

  • Program polecenia pracowników;
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7-9);
  • Wygodna lokalizacja biura (przystanek Aleje Solidarności: Autobus: 168, 170, 171, 178, 183, 191 Tramwaj: 12, 14, 15, 16);
  • Dofinansowanie udziału w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych;
  • Casual Dress code;
  • Dofinansowanie okularów;
  • Liczne integracje oraz eventy organizowane w firmie;
  • Wsparcie oraz pomoc zarówno w czasie wdrożenia, jak i po okresie szkoleniowym;
  • Udział w inicjatywach dobroczynnych;
  • Swobodna atmosfera, wszyscy jesteśmy na „Ty”.

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna;
  • Firmowa biblioteka;
  • Program rekomendacji pracowników;
  • Inicjatywy dobroczynne;
  • Parking dla rowerów;
  • Karta Multisport;
  • Zajęcia z j. angielskiego i j.niemieckiego.

Etapy rekrutacji:

1.     Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem danego działu.

2.     Rozmowa z Dyrektorem właściwej komórki organizacyjnej.

3.     Podpisanie umowy o pracę.

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836