Lokalny Administrator IT w Oddziale
  • Stalowa Wola
Stalowa Wola, Stalowa Wola, Województwo podkarpackie, Polska
Cognor S.A. /O HSJ w Stalowej Woli
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Stalowa Wola

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne dla użytkowników Windows 10, Windows Server
  • Zapewnienie ciągłości działania systemów automatyki przemysłowej OT
  • Administracja siecią lokalną oraz serwerami, w tym zarządzanie usługami serwerowymi Microsoft (AD, DNS, DHCP, GPO).
  • Instalacja, konfiguracja i aktualizacja oprogramowania oraz sprzętu.
  • Monitorowanie infrastruktury IT oraz obsługa integracji komputerów z systemami bezpieczeństwa IT.
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych oraz zarządzanie awariami.
  • Ścisła współpraca z centralnym Działem IT, dzielenie się wiedzą i udział w projektach rozwojowych.
  • Przygotowywanie i utrzymywanie dokumentacji technicznej IT.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Min. 5-letnie doświadczenie w obszarze IT w firmie produkcyjnej m.in. w pracy z systemem Windows 10 i usługami Microsoft Windows Server (2016-2019)
  • Praktyczna znajomość systemów bezpieczeństwa IT, kopii zapasowych, szyfrowania, konfiguracji i zarządzania urządzeniami sieciowymi, podstaw programowania Visual Studio, Visual Basic Net
  • Zaangażowanie, samodzielność i terminowość realizacji zdań
  • Znajomość języka angielskiego min poz. B2
  • Umiejętność komunikacji i efektywnej współpracy zespołowej
  • Chęć do nauki i dzielenia się wiedzą

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym.
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy oraz profesjonalny, dynamiczny zespół.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, ciągłego doskonalenia oraz udziału w szkoleniach wewnętrznych.
  • Ciekawą pracę w Dziale IT w rozwijającej się firmie o mocnej pozycji rynkowej.
  • Pakiet medyczny i świadczenia z funduszu socjalnego.

  • Praca Stalowa Wola
  • Stalowa Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567