Logopeda - praca z dziećmi
  • Oświęcim
Oświęcim, Oświęcim, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Euro-Med Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Oświęcim

Twój zakres obowiązków

  • obowiązki wynikające z charakteru stanowiska

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie usług medycznych pozwala nam na otoczenie pacjentów fachową opieką, która dąży do polepszenia komfortu życia i funkcjonowania. Nasza działalność znajduje się w obszarze zaopatrzenia ortopedycznego oraz rehabilitacji. Prowadzona przez nas rehabilitacja skupia się na możliwie najwyższym poprawieniu sprawności przede wszystkim pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu, ale także wzroku, słuchu i mowy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przeprowadzanego przez EURO-MED Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, innych niż udzielone w oparciu o art.6 ust.1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady EU 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (RODO) oraz w przypadku umowy o pracę art. 221 § 1 i 3 ustawy Kodeks Pracy.
Informuje się, iż na stronie www.euro-med.pl w zakładce INNE jest możliwość zapoznania się z wewnętrzną Procedurą zgłaszania naruszeń i podejmowania działań następczych wydaną na podstawie ustawy z dnia 14 czerwca 2024r. o ochronie sygnalistów.

  • Praca Oświęcim
  • Oświęcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690