Logopeda - praca w Centrum Terapii/Praga południe
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Centrum Terapii i Rozwoju Akson
18. 4. 2024

W związku z rozwojem poszukujemy do współpracy logopedy do Centrum Terapii znajdującego się na warszawskiej Pradze Południe.
Oferujemy:
*elastyczny grafik
*umowę B2B (działalność gospodarcza) lub umowę zlecenie
*pracę w miłym zespole, ciepłą i rodzinną atmosferę
*pracę w nowoczesnym, dobrze wyposażonym gabinecie
*pełną obsługę kalendarza
*skuteczny marketing we współpracy z agencją
*możliwość rozszerzenia liczby dni
Obowiązki:
*prowadzenie konsultacji oraz terapii logopedycznych
*przygotowanie planów terapeutycznych i opinii logopedycznych
Mile widziane:
*doświadczenie zawodowe
Możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz. Aktualne CV prosimy przesyłać poprzez formularz kontaktowy.
Zapraszamy do współpracy! :)

  • Praca Warszawa
  • Logopeda Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030