LOGOPEDA / NEUROLOGOPEDA - Terapeuta Indywidualny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Terapeutyczny Punkt Przedszkolny ABATEAM
24. 7. 2024

Terapeutyczny punkt przedszkolny dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu ABATEAM przy ul. Korotyńskiego 26a - Ochota , poszukuje osoby na stanowisko: Logopedy/ Neurologopedy

Obowiązki

  • prowadzenie terapii logopedycznej;
  • współpraca z zespołem terapeutycznym;
  • monitorowanie postępów;
  • kontakt z rodzicami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem;
  • wiedza z zakresu Stosowanej Analizy Zachowania oraz AAC będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze, przy czym pracy z dziećmi 6-6,5 godz. dziennie;
  • możliwość rozwoju;
  • finansowanie szkoleń;
  • dodatkowe dni wolne;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Praca Warszawa
  • Terapeuta Warszawa
  • Logopeda Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567