Logopeda/neurologopeda
  • Kamienna Góra
Kamienna Góra, Kamienna Góra, Województwo dolnośląskie, Polska
Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju
16. 9. 2024

Do Ośrodka Środowiskowej Pomocy Psychologicznej i Psychoterapeutycznej poszukujemy logopedy lub neurologopedy do pracy z dziećmi i młodzieżą. Działamy z ramienia NFZ oraz komercyjnie.

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie diagnoz logopedycznych
  • Prowadzenie zajęć logopedycznych
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej wg obowiązujących standardów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (logopedia)
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie lub Kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy
  • Superwizje i wsparcie zespołu w prowadzeniu terapii
  • Dobrze wyposażony gabinet i środowisko pracy
  • Karta Multisport, szkolenia i spotkania zespołu
  • Możliwość przystąpienia do PPE

  • Praca Kamienna Góra
  • Kamienna Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584