Logopeda / Neurologopeda
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sotis
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
- terapia mowy i komunikacji dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w wieku 1,5 – 9lat
- prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych
- prowadzenie zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka
- prowadzenie dokumentacji zgodnej ze standardami SOTIS i wymogami oświatowymi
- udział w zebraniach klinicznych zespołu
- współpraca ze specjalistami prowadzącymi dzieci
- prowadzenie konsultacji dla rodziców
Nasze wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym lub w trakcie
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi
- czerpanie przyjemności z pracy z dziećmi
- umiejętność pracy z rodzicami
- samodzielność i kreatywność
- odpowiedzialność i punktualność
Mile widziane:
- znajomość alternatywnych metod komunikacji
To oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę 3/4 etatu
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- miejsce w zgranym zespole
- udział w ciekawym przedsięwzięciu nakierowanym na pomoc dzieciom z autyzmem
- przyjazną atmosferę pracy
- wsparcie merytoryczne i praktyczne w pracy z dziećmi z autyzmem
- rozwój w obszarze potwierdzonych naukowo metod i technik terapeutycznych dla dzieci z autyzmem w amerykańskim modelu NPDC

  • Praca Warszawa
  • Logopeda Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584