Logopeda
  • Warsaw
Logopeda
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
LAUDAME
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Logopeda

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • profilaktyka – zapobieganie powstawaniu wad wymowy, czuwanie nad jej prawidłowym rozwojem
  • prowadzenie ćwiczeń kształtujących prawidłową mowę i doskonalące mowę,
  • współpraca z nauczycielami i specjalistami,
  • diagnostyka i rozpoznawanie zaburzeń językowych,
  • terapia – usuwanie i likwidowanie wszelkich zakłóceń i zaburzeń mowy,

Nasze wymagania

  • Wymagania:
  • wykształcenie: wyższe kierunkowe;
  • wiedza z zakresu pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwoju (niepełnosprawność intelektualna, autyzm, ZA) lub zainteresowanie rozwojem kompetencji w tym kierunku;
  • znajomość metody: Komunikacja wspomagająca i alternatywna AAC,( możliwość odbycia szkolenia na koszt placówki)

To oferujemy

  • umowę o/zlecenie/dzieło,
  • praca w dni robocze, /rano (20H)
  • pracę w miłym i przyjaznym zespole,
  • wsparcie zespołu specjalistów (pedagog specjalny, psycholog, terapeuta SI itp.)
  • bogate zaplecze pomocy dydaktycznych,
  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach,
  • praca od października 2024 r. po godzinie 16 poniedziałek, wtorek, ew. piątek, sobota,

O nas

Przedszkole Terapeutyczne oraz Centrum Terapii i Diagnozy Laudame Warszawa/Ursynów poszukują osoby na stanowisko: LOGOPEDA/NEUROLOGOPEDA

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy znajduje się na stronie internetowej:Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy - EDU – LAUDAME - Warszawa - Przedszkole oraz Centrum Terapii i DiagnozyProsimy o zapoznanie się.

  • Praca Warszawa
  • Logopeda Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087