Logopeda do Przedszkola
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GoWork.pl
1. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy logopedy do pracy w Przedszkolu Have Fun.

Obowiązki

  • Przeprowadzanie diagnozy logopedycznej dzieci w wieku przedszkolnym.
  • Opracowywanie i realizacja indywidualnych programów terapeutycznych.
  • Prowadzenie regularnych zajęć logopedycznych z dziećmi.
  • Monitorowanie postępów dzieci i dostosowywanie terapii do ich potrzeb.
  • Współpraca z rodzicami i udzielanie im wskazówek do pracy z dziećmi w domu.
  • Współpraca z nauczycielami i personelem przedszkola w zakresie wspierania rozwoju mowy dzieci.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu logopedii.
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.
  • Umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi oraz rodzicami.
  • Zdolność do diagnozowania wad wymowy i opracowywania indywidualnych planów terapeutycznych.
  • Oferujemy:

Oferujemy

  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole.
  • Możliwość dostosowania warunków pracy do indywidualnych potrzeb.
  • Współpracę z doświadczonym personelem przedszkola.

  • Praca Warszawa
  • Logopeda Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584