Logopeda
  • Łódź
Logopeda
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
British International School of the University of Łódź
29. 5. 2024

Prywatna szkoła brytyjska założona w Łodzi z inicjatywy Uniwersytetu Łódzkiego poszukuje osoby na stanowisko:
Logopeda
Lokalizacja: Łódź
Zakres obowiązków:
• Prowadzenie działań profilaktycznych (zapobieganie powstawaniu wad wymowy i czuwanie nad jej prawidłowym rozwojem).
• Rozpoznanie (diagnoza zaburzeń i zakłóceń językowych u uczniów).
• Terapia (usuwanie, likwidowanie wszelkich zakłóceń i zaburzeń aparatu wymowy i pomoc uczniom mających trudności z mówieniem, rozumieniem, pisaniem i czytaniem w przezwyciężaniu ich problemów).
• Współpraca z nauczycielami, specjalistami i rodzicami.
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe nadające odpowiednie uprawnienia do pracy logopedy szkolnego.
• Biegła znajomość j. angielskiego oraz j. polskiego.
• Cierpliwość, empatia i wyrozumiałość.
• Doświadczenie w pracy na stanowisku logopedy.
Oferujemy:
• Pracę w przyjaznym, wspierającym i międzynarodowym środowisku
• Prywatną opiekę medyczną dla pracownika
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Elastyczne godziny pracy (na podane stanowisko dajemy możliwość pracy na pół etatu)
Jeżeli jesteś zainteresowana/-ny pracą na podanym stanowisku prosimy o wysłanie CV na adres: @ lub przez stronę Lento.
Brytyjska Międzynarodowa Szkoła Uniwersytetu Łódzkiego (BISUL) to prywatna szkoła założona przez Uniwersytet Łódzki w 2013 roku. Posiadamy akredytacje Cambridge International, COBIS, Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN) oraz Matury Międzynarodowej (IB). Szkoła całkowicie zobowiązuje się do ochrony dobrostanu dzieci i młodzieży oraz oczekuje tego samego od swoich pracowników. Wszyscy nowi pracownicy będą poddani zwiększonym procedurom przed zatrudnieniem, w tym weryfikacji tożsamości, sprawdzenia przeszłości kryminalnej, sprawdzenia kwalifikacji oraz weryfikacji zatrudnienia, obejmującej analizę ewentualnych przerw w zatrudnieniu oraz dwa zadowalające referencje zawodowe, które zostaną zweryfikowane

  • Praca Łódź
  • Logopeda Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055